Referencie

Dobrý deň,

rád by som sa poďakoval p. Ivančinovej za profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti, z jej prístupom a pomocou pri predaji sme boli veľmi spokojní.

Marián T.

________________________________________

Dobrý deň,

chceme sa poďakovať Ing. Konivalovi za rýchly predaj bytu, za jeho profesionálny prístup. Všetko čo sľúbil to aj vybavil. Sme veľmi spokojný a jeho realitnú kanceláriu odporúčame ďalším klientom. Ďakujeme

Rodina Kapušniaková

________________________________________

Dobrý deň,

chcem sa poďakovať p. Konivalovi za sprostredkovanie kúpy bytu. Jeho prístup bol ústretový, promptný a komplexný.

Mária s rodinou, Prešov

________________________________________

Dobrý deň

Vďaka tejto realitnej kancelárii sa dnes môžeme tešiť spoločnému bývaniu, o ktorom sme tak dlho snívali. Ing. Konivalovi nechýba promptný prístup, ochota, ústretovosť, a najmä ľudskosť, a tie sa v dnešnej dobe hľadajú ťažko. Človek nekupuje, ani nepredáva nehnuteľnosť každý deň, preto je dobré vedieť o niekom, kto pomôže a poskytne profesionálny servis od začiatku až do konca. Ďakujeme!

Matúš & Mirka, Prešov

________________________________________

Dobrý deň

S realitnou kanceláriu Vaše Nehnuteľnosti v Prešove sme boli maximálne spokojní. Realizovali sme cez Vaše Nehnuteľnosti kúpu bytu. Konkrétne pán Ing. Konival nám so všetkým pomáhal. Veľmi ochotný kedykoľvek odpovedať na naše otázky. Všetko nám vysvetlil v akúkoľvek hodinu ak bolo potrebné bol k dispozícii. Všetky papiere a úrady vybavil za nás. Je vidieť, že má s realitami dlhoročné skúsenosti. My sme boli veľmi spokojní a vrelo odporúčame realitnú kanceláriu Vaše Nehnuteľnosti, nech majú len stále spokojných klientov.

Zuzana C. s rodinou

___________________________________

Dobrý deň,

naša skúsenosť s pánom Konivalom bola veľmi pozitívna. Pri predaji domu mal aktívny prístup, bol slušný, pozorný k záujemcom o dom. Výborne sa s ním komunikovalo a čo sľúbil, snažil sa splniť. Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčame.

p. Kollárova - rodinný dom Medzany

________________________________________

S p. Ing. Konivalom ako realitným maklérom sme sa zoznámili pred dvoma rokmi náhodou, keď sme potrebovali urýchlene predať panelákový byt. Veľmi milo nás prekvapil svojimi schopnosťami. V priebehu jedného mesiaca dokázal našu požiadavku zrealizovať. Najviac sme ocenili, že nás odbremenil od kopy povinnosti. Našiel záujemcov,  poradil s kúpnou cenou, vybavil všetky náležitosti (zmluvy, kataster, banku, prevody atď...) a to všetko s vysokou profesionálnosťou. Aj vďaka jemu sme dnes spokojní v novom rodinnom dome. Prajeme mu  všetko dobre a vrelo ho odporúčame.

Manželia  Katinka a Peter Radačovský

________________________________________

Dobrý deň,

moja skúsenosť s pani Ivančinovou je veľmi pozitívna a príjemná. Podarilo sa jej predať 3 izbový byt v relatívne krátkom čase. Ďakujem jej za profesionálny prístup a komunikáciu so mnou a aj so záujemcami o môj byt. Želám veľa spokojných klientov.
p. Anna Pavúková - 3 izbový byt Giraltovce
___________________________________