Predaj rodinného domu v obci Svinia
95 000 €

Predaj rodinného domu v obci Svinia

150 m2 Rodinný dom

Vaše nehnuteľnosti Vám exkluzívne ponúkajú na predaj rodinný dom len 8 km od mesta Prešov v obci Svinia. Obec Svinia má výborné napojenie na diaľnicu D1 smer Poprad. K domu patrí aj pozemok o veľkosti 824 m2, z toho 333 m2 je zastavaná plocha a nádvorie. Vedľa domu je samostatne stojaca garáž s priamym vstupom z príjazdovej komunikácie.   

K domu sú privedené všetky IS / plyn, elektrina, obecný vodovod a obecná kanalizácia / , na pozemku je aj 10 metrová kopaná studňa.

Ponúkaný dom bol postavený z tehly v roku 1962 a pred 4 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou interiéru. Bola urobená kompletne nová elektrika, plynové kúrenie s kotlom, vymenené plastové okná, stierky, podlahy a veľa iného. Dom má aj vymenený krov a novú strešnú krytinu BRAMAC. Projekt novej strechy vytvoril aj veľké podkrovné priestory, ktoré sa dajú využiť aj na dvojgeneračné bývanie.

Rodinný dom je 4 izbový s oddelenou kuchyňou a veľkou kúpeľňou + samostatné wc. Pod domom sa nachádzajú aj veľké pivničné priestory rozdelené na niekoľko miestností.

V obci sa nachádza lekáreň, zubná ambulancia, multifunkčné ihrisko , kostol a základná škola. Blízko je zastávka SAD s pravidelnými spojmi do Prešova.

Adresa: Svinia