Na predaj rodinná vila v obci Bretejovce
330 000 €

Na predaj rodinná vila v obci Bretejovce

330 m2 Rodinný dom

Len u nás Vám ponúkame na predaj rodinný dom (vilu) v obci Bretejovce. Obec má vynikajúcu polohu medzi mestami Košice a Prešov. Do Košíc to máte 8 minút a do Prešova 15 minút cesty. Vila je postavená na pozemku o rozlohe 730 m2, pričom úžitková plocha je cca 350 m2.
Vila ponúka veľkorysý priestor pre náročného klienta, ale aj pre väčšiu rodinu. Celkovo sa v dome nachádzajú 2 podlažia, spolu 6 izieb, kuchyňa, 3 kúpeľne s WC. K dispozícii je na záhrade krytý bazén, vonkajší krb s altánkom a v suteréne domu sa nachádza garáž pre 2 autá.
Dispozícia:
Prízemie – priestranná hala s kozubom, kuchyňa, 3 samostatné izby, 2 x kúpeľňa s WC. Poschodie – podkrovie ponúka obrovskú miestnosť aktuálne využívanú ako posilňovňu a veľkú spálňu s kúpeľňou.
Rodinný dom bol postavený v roku 2010 a na výstavbu boli použité len kvalitné materiály. Medzi vybavenie vily patria solárne panely, centrálny vysávač a podlahové kúrenie. Ponúkaná nehnuteľnosť sa predáva s kompletným vybavením nábytkov a elektroniky.
Ak Vás naša ponuka zaujala a zháňate nadštandardné bývanie v tichej lokalite a rýchlou dostupnosťou do dvoch najväčších miest na východnom Slovensku, neváhajte nás ešte dnes kontaktovať a dohodnúť si obhliadku u nás.

Adresa: Bretejovce