Rodinný dom na podnikanie, širšie centrum, Prešov
199 000 €

Rodinný dom na podnikanie, širšie centrum, Prešov

100 m2 Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vhodný na podnikanie na Sabinovskej ulici v Prešove. Dom prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňala prípravu priestorov na podnikanie a to konkrétne na činnosť kozmetického salónu. Rekonštrukcia sa týkala najmä výmeny rozvodov vody, odpadu a elektriky. V každej z miestností je pripravené umývadlo a rozvody vody a odpadu. V priestoroch sa nachádzajú nové dlažby a stierky a sú vymenené okná za plastové. Rodinný dom je zateplený minerálnou vatou. Vykurovanie domu je ústredné prostredníctvom plynového kotla.

K dispozícii sú 2 samostatné miestnosti s rozmermi cca 6x5m, kuchynka, vstupná hala (napr. čakáreň), WC pre klientov a samostatné WC pre personál a menšia miestnosť (napr. pre ekonomat - miestnosť na uskladnenie pracovných pomôcok).

Rodinný dom je možné kúpiť vrátane ďalších budov ako je ďalší rodinný dom určený prevažne na bývanie, garáž a samostatná ambulancia, v ktorej sa momentálne nachádza kožná ambulancia. Všetky budovy sa nachádzajú spolu na pozemku o rozlohe 3341 m2.

Dom je možné riešiť formou hypotekárneho úveru, s ktorým vám radi pomôžeme. 

 

Adresa: Prešov