Ing. Martin Lukáč - realitný poradca
Ing. Martin Lukáč - realitný poradca

Ing. Martin Lukáč - realitný poradca

Ing. Martin Lukáč - realitný poradca, mobil: 0903287640 mail: lukac@vasenehnutelnosti.sk

Trocha o mne ...

Volám na Martin Lukáč a moja práca je môj koníček a beriem ju ako platené hobby J. Prostredie realít ma lákalo už počas štúdia na vysokej škole, no nevedel som ako a kde začať.  V roku 2015 prišla šanca a začal som pracovať pre regionálnu realitnú kanceláriu. Na tejto práci je krásne to, že ľudom pomáham plniť sny o vlastnom bývaní. Denne sa stretávam s množstvom nových ľudí a spoznávam ich životné príbehy. V roku 2017 som vkročil do nového projektu s názvom Vaše nehnuteľnosti. Sme malá rodinná realitná kancelária, ktorá si buduje v Prešove svoju vlastnú tvár. Nie veľkými billboardami, ale cez súkromnú propagáciu a pozitívne referencie, ktoré nám postupne pribúdajú od našich spokojných klientov. Ja osobne sa špecializujem na sprostredkovanie kúpy a predaja bytov, domov a pozemkov v okrese Prešov. No za moju prax mám spokojných klientov aj v Košiciach, Michalovciach či Bardejove. Ak uvažujete nad kúpou alebo predajom svojej nehnuteľnosti, neváhajte a už dnes mi zavolajte a dohodneme si úvodnú konzultáciu.

REFERENCIE:

So sprostredkovaním kúpy bytu cez RK Vaše nehnuteľnosti som bola maximálne spokojná. Vážim si najmä ústretový a priateľský prístup p. Lukáča. Aj vďaka nemu už mesiac bývam vo vlastnom byte. Pre mňa je to TOP realitný agent a TOP realitná kancelária na trhu. Vrelo odporúčam. Ďakujem Vám.

M. Kačmarčíková

______________________________

Nedávno sme sa presťahovali do nového bytu. Sťahovala nás firma, ktorú vedie p. Palša- šikovný človek, ktorému sme od začiatku dôverovali a kedže sa nám ponúkol aj vymaľovať starý byt, aby bol pripravený k predaju, ponúkol nám služby realitnej kancelárie ,, Vaše nehnuteľnosti,,ktorú sme doteraz nepoznali, konkrétne p. Ing.Martina Lukáča-makléra tejto realitnej kancelárie. Od začiatku našej spolupráce bol prístup.p.Ing. Martina Lukáča seriózny,profesionálny a ústretový pre predávajúcich ako aj pre potenciálnych záujemcov o kúpu bytu. Aj keď ich nebolo veľa , pretože byt sa hneď predal.Doteraz sme sa s takýmto serióznym a profesionálnym prístupom prešovských realitných kancelárii nestretli. Určite sa v budúcnosti pri predaji , alebo kúpe nehnuteľnosti znova obrátime na túto realitnú kanceláriu, ktorú doporučujeme všetkým záujemcom o predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti.

Ďakujeme za spoluprácu rod. Garajová

______________________________

S p. Ing. Lukáčom máme len tú najlepšiu skúsenosť s kúpou už našej nehnuteľnosti - rodinný domček. Promptné vybavenie všetkých detailov týkajúcich sa predaja a pomoc pri riešení akýchkoľvek problémov a otázok. Veľmi milý, pozitívne naladený človek s entuziazmom a vždy ochotný pomôcť. 

Dominika a Róbert

______________________________

Prišli sme, videli sme, kúpili sme. A to len vďaka pomoci pána Lukáča. Ak hľadáte dôveryhodného, dôsledného a hlavne profesionálneho makléra, určite sa obráťte na kanceláriu Vaše nehnuteľnosti. A ak budete mať tú možnosť, jednoznačne spolupracujte s pánom Lukáčom a určite dospejete k rovnakému výsledku ako my - v rekordne rýchlom čase s novým bývaním podľa našich predstáv. Nebyť jeho profesionálnych znalostí a ochoty pomôcť a poradiť najviac ako sa len dá, určite by sme hľadali doteraz. Ak budeme niekedy v budúcnosti potrebovať rovnakú pomoc, s určitosťou sa naňho znova radi obrátime. Ďakujeme za všetko a do budúcna prajeme len to najlepšie.

Lukáš a Katka", Prešov

______________________________

V roku 2018 som s využitím služieb RK Vaše nehnuteľnosti zastúpenej p. Martinom Lukáčom predal 3 - izbový byt v Prešove. Oceňujem prístup a obchodné znalosti pána Lukáča ktoré viedli k úspešnej realizácii predaja.Pozitívne hodnotím jeho profesionalitu a ochotu pri všetkých praktických krokoch ktoré s predajom súviseli ako napr. zmluvy, banku, kataster nehnuteľností a pod. Ďakujem za spoluprácu.

Jaroslav L.

______________________________

So službami pána Martina Lukáča sme boli s manželkou veľmi spokojní, čo sa týkalo kúpi 2 izbového bytu na ul. Pavla Horova . Musím povedať, že celý proces rezervácie prebehol veľmi rýchlo, zároveň chcem vyzdvihnúť trpezlivosť pri realizácii hypotéky, zabezpečenie celého suportu spojeného s právnymi úkonmi pri podpisovaní zmluvy určených na kúpu tejto nehnuteľnosti. V prípade, ak budeme potrebovať podobné služby, súvisiace s týmito  úkonmi, radi sa na neho znova obrátime.

Marek S., Prešov

______________________________

V minulom polroku som predávala 1-izbový byt a následne kupovala 2-izbový. Môj prvý osobný kontakt bol s RK Vaše nehnuteľnosti, s p. Ing. Martinom Lukáčom. Jeho príjemné vystupovanie, ústretovosť, reálne zhodnotenie mojich možností ma hneď presvedčili a zároveň aj povzbudili, že sa mi podarí uskutočniť tento zámer. Čo sa aj vďaka nemu podarilo. Všetko od inzercie, obhliadok, až k podpisovaniu zmlúv prebiehalo vysoko eticky, profesionálne, bez zavádzania mňa ale aj potenciálnych kupcov. A navyše vo veľmi priateľskej atmosfére.
Bol stále ochotný kedykoľvek mi poradiť a venovať čas aj pri kúpe nového bytu, začo som mu veľmi vďačná. Odteraz má p. Ing. Martin Lukáč a realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti moje odporúčanie všetkým, kto potrebuje sprostredkovať kúpu, predaj, prenájom.

Beáta S. , Prešov

______________________________ 

S p. Lukáčom z RK Vaše nehnuteľnosti sme spolupracovali pri predaji bytu v Prešove. Pri tejto príležitosti nám p. Lukáč pomohol nájsť kupca vo veľmi rýchlom čase a sprocesovať predaj včetne zmlúv a podania návrhu na zápis do katastra. Od tejto úvodnej spolupráce využívame služby p. Lukáča opakovane, pretože vďaka jeho znalosti trhu, ústretovému prístupu a spoľahlivosti sa predaj či kúpa nehnuteľnosti stávajú bezproblémovou záležitosťou. Služby RK Vaše Nehnuteľnosti môžem len doporučiť.

Linda G., Prešov

______________________________

S jednaním a spoluprácou s p. Lukáčom som bol spokojný.  Pomohol mi rýchlo a bezproblémovo predať pozemok v okolí Prešova. Rád sa na neho v prípade ďalších realitných otázok obrátim.

Kunec, ČR

______________________________ 

Asi pred dvoma mesiacmi sme sa náhodne stretli v obchodnom dome a odvtedy každá jeho správa bola len lepšia a lepšia. Hľadal som byt a mal som 4 požiadavky, možno aj šťastie ba aj náhoda, ale podarilo sa. Bývam vo svojom s úsmevom a skvelým pocitom. Spoločnosť Vaše nehnuteľnosti – p. Konival a p. Lukáč mi zmenili život k lepšiemu. Ďakujem ešte raz a s čistým svedomím vrelo odporúčam.

Marcel K., Prešov

______________________________

S prácou Ing. Martina Lukáča som bol maximálne spokojný. Po zadaní mojich požiadaviek mi do pár dní sprostredkoval niekoľko veľmi zaujímavých ponúk, z ktorých som si bez váhania mohol hneď vybrať. Dá sa na neho spoľahnúť a v prípade ďalších investičných plánov sa na neho určite obrátim. Môžem vrelo odporučiť.

Jaro B., Bratislava

______________________________

<